Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaNEJNOVĚJŠÍ LÉKÁRENSKÝ PODCAST
Prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.

Prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.: Potřebujeme hodně dobrých studentů a věřím, že se to díky propagaci, kterou na portálu Apatykář máme podaří

Exkluzivní rozhovor k 50. výročí založení Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy s jejím děkanem prof. PharmDr. Tomášem Šimůnkem, Ph.D.

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaBLOG
V této části najdete (ne)pravidelné komentáře a osobní názory praktikujícího lékárníka a provozovatele portálu PharmDr. Martina Dočkala k současnému dění v lékárenství, zdravotnictví, farmasektoru či na portálu APATYKÁŘ®.

Projekt APAvision funguje – propojuje lidi mezi sebou

Vloženo: 15.09.2019, 16:43 | Čteno: 15710×

Když něčemu věnujete hodně času a práce, těší vás, že to funguje. A to je i případ mého nejnovějšího projektu APAvision, který se rozběhl více než dobře. Ostatně, podívejte se, co o platformě říkají sami hosté ve videu níže.

I další session v rámci tohoto odborného think-tanku – už čtvrtá, která se týkala nedostupnosti léčiv a možných řešení a byl zde představen rezervační systém připravovaný SÚKL – zaznamenala vysokou návštěvnost. Je skvělé, pokud najdete partnery k diskuzi, kteří k problému mají co říct, jsou konstruktivní a věcní.

Jako pro lékárníka je pro mě v dnešní době inspirativní sdílet pohledy jiných. Je dobré si uvědomit, že se svět nezastavil v devadesátých letech minulého století, ale ušli jsme velký kus cesty. Nejen jako společnost, ale samo lékárenství.

Mladší kolegové diskutují ne osobně mezi sebou, ale na sociálních sítích, studnice vědomostí je pro ně často Dr. Google, anebo teta Wikipedie. Nelze se proto divit, že i naši pacienti a zákazníci se chovají stejně.

Pokud chceme u našich pacientů a zákazníků uspět, musíme ukázat, že lékárenství jde s dobou a nesetrvává na dogmatických principech, starých řešeních a umí se modernizovat tak, aby nabídlo farmaceutické služby v perfektní a pro ně vhodné formě. Musejí vědět, proč je mají chtít.

Jen tak ukážeme, že máme svůj obor pod kontrolou a víme, co naši pacienti a zákazníci chtějí. Že lékárníci jsou pány situace. Jednoduše – přesvědčíme je o tom, že občas se objevující návrhy nahradit lékárnickou činnost (vytěsnit) jsou nesmyslné.

A právě o to se snažím se svými hosty v APAvision. Inspirovat, přinášet nové pohledy a řešení, propojovat lidi mezi sebou. Vždycky jsem byl rád za tárou, dispenzace mě baví. Možná i proto mě baví tento projekt. Ostatně, dělám to pro posílení své mé profese.

Jsem lékárník a lékárníkem bych ještě nějakou dobu rád zůstal.

apaPODCAST

Podcastový tip

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA:...

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA...

Ing. Jarmila Pirnerová

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jarmila Pirnerová

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti choleře...

RNDr. Marek Petráš

Andreja Čufar

Current situation on the ...

Andreja Čufar

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti břišnímu t...

RNDr. Marek Petráš

Mgr. Filip Vrubel

Plánované změny ministers...

Mgr. Filip Vrubel

Živý záznam akce

1. Tématický den - Den lé...

Živý záznam akce

Mgr. Stanislav Havlíček

Regulační poplatky v léká...

Mgr. Stanislav Havlíček

PharmDr. Alena Linhartová

Konzultační a poradenské ...

PharmDr. Alena Linhartová...

Mgr. Kornélia Chrapková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Kornélia ChrapkováISSN 1214-0252 | Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.