Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Ing. Daniel Horák

Ing. Daniel Horák: Chceme se v rámci Evropy bavit o problémech, které nás trápí a jak k nim jednotlivé země přistupují

Rozhovor s Ing. Danielem Horákem, předsedou představenstva Evropské federace lékárenských sítí, o 1. Mezinárodní konferenci o budoucnosti poskytování farmaceutické péče, která se konala v Praze.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaBLOG
V této části najdete (ne)pravidelné komentáře a osobní názory praktikujícího lékárníka a provozovatele portálu PharmDr. Martina Dočkala k současnému dění v lékárenství, zdravotnictví, farmasektoru či na portálu APATYKÁŘ®.

Silné téma v odborné platformě APAvision s těmi nejpovolanějšími z Česka i Slovenska

Vloženo: 10.11.2019, 10:44 | Čteno: 5992×

APAvision, odborný projekt portálu APATYKÁŘ®, si velmi rychle našel svou posluchačskou základnu. Je to logické – jedná se o první odbornou a kultivovanou diskuzní platformu, ve které se potkávají ti nejpovolanější.

Ostatně to potvrzuje i post na sociální síti Slovenské lékárnické komory:

„PROJEKT APAvision UŽ TRADIČNE SO SLOVENSKOU ÚČASŤOU.
Na tému prepojenia štúdia farmácie s praxou diskutovali v Prahe s Martinom Dočkalom, prevádzkovateľom portálu APATYKAR tí najpovolanejší z Česka i Slovenska. V inšpiratívnej a obsahovo bohatej diskusii slovenskú farmáciu reprezentujú viceprezidentka SLeK Mirka Snopková a prodekan Farmaceutickej fakulty Jaroslav Tóth.“

Ano, vůbec poprvé se právě v APAvision potkali hlavní představitelé českých a slovenských farmaceutických fakult a diskutovali velmi detailně problematiku studia farmacie. Naopak tradičně se APAvision účastní nejvyšší představitelé slovenské profesní organizace.

Portál APATYKÁŘ® je nejsledovanějším odborným farmaceutickým médiem i na Slovensku, svou účast v jeho odborné platformě proto považují za naprosto klíčovou.

Přímo v diskuzi tentokrát dokonce vznikl projekt lékárenského terénu a fakulty, což jasně ukazuje sílu projektu a jeho hlavní cíl – umění spojovat a tvořit hodnoty. Patří velký dík všem, že diskutovali věcně a otevřeně. Jen tak se můžeme v oboru posunout dál.

Portál APATYKÁŘ® dlouhodobě zviditelňuje nejen lékárníky, ale i farmaceutické asistenty. Proto byla v této session i jejich zástupkyně. A jsem velmi rád, že se tak skvěle zapojila.

Ze zájmu a zaujetí diskutujících je zjevné, že toto téma velmi silně rezonuje lékárenským terénem. A projevilo se to i na poslechovosti právě této session – jen první den po vydání si ji poslechlo bezmála 3 tis. unikátních posluchačů, což je z dosud proběhlých pěti setkání naprosto nejvyšší počet. APAvision má silný zvuk a ti nejpovolanější vědí, kde je naprosto klíčové být.

Děkuji všem, že projekt tak rychle přijali a je mi velkou ctí, že se česko-slovenská farmacie utváří právě zde. Společně posouváme obor dál!

apaPODCAST

Podcastový tip

MUDr. Jiřina Hobstová, CSc.

Nová chřipka A (H1N1) 1....

MUDr. Jiřina Hobstová, CS...

PharmDr. Ján Valjan

Lékárnický dům, Krizový s...

PharmDr. Ján Valjan

Dr. Emil Zörner

Omezení návštěv farmarepr...

Dr. Emil Zörner

Doc. RNDr. Jaroslav Dušek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Jaroslav Dušek...

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Projekt Bezpečné léky – m...

PharmDr. Ondrej Sukeľ

PharmDr. Peter Stanko

Možnosti alternativního z...

PharmDr. Peter Stanko

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Lékárnické studium

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a uk...

Mgr. Ladislava Valášková,...

Mgr. Aleš Krebs, Ph.D., lékárníci z regionů

Nevybírání regulačních po...

Mgr. Aleš Krebs, Ph.D., l...

PharmDr. Stanislav Havlíček

Změna DPH u léčiv jednozn...

PharmDr. Stanislav Havlíč...ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.